Until the Last Moment (تا آخرین لحظه) از شاهکارهای زیبای یانی

آهنگ Until the Last Moment از یانی

Yanni – Until the Last Moment – 1993

Until the Last Moment (تا آخرین لحظه) از شاهکارهای زیبای یانی

در موزیک گیک که به تک تک آثار برجسته‌ی یک آلبوم موسیقی به صورت جداگانه می‌پردازیم. با آلبوم “در زمان من” یانی شروع می‌کنیم که قبلاً یکی از آثار زیبای آن به نام “In the Morning Light” یا “در نور صبحگاه” را در موزیک گیک با شما اشتراک گذاشتیم. در این نوشته به قطعه‌ی Until the Last Moment یا “تا آخرین لحظه” که آخرین تِرَک آلبوم فوق العاده زیبای In My Time است می‌پردازیم. این اثر را یانی برای اولین بار در کنسرت آکروپلیس یونان اجرا کرد که یکی از زیباترین و محبوب‌ترین آهنگ‌های اوست.

نوای پیانوی در این آهنگ بسیار دوست‌داشتنی و مدهوش‌کننده است. این موسیقی به خوبی معرف حال و هوای خاص آثار یانی و موسیقی بی‌نظیر او که زیباترین لحظات زندگی انسان را رویاگونه یادآوری می‌کند و باعث می‌شود در آینده قدر لحظه لحظه‌ی این اوقات زیبا در زندگی را بیشتر بدانیم. هیچ‌کس بهتر از خود یانی این اثر را توصیف نمی‌کند: “این آهنگ در مورد قدردانی از زندگی است. همانطور که همه‌ی ما می‌دانیم زندگی بسیار کوتاه و همینطور بسیار شکننده است، بنابراین نام این اثر تا آخرین لحظه است. ” اصلاً به خاطر همین چیزهاست که عاشق یانی هستیم و کسی را پیدا نمی‌کنیم که از شاهکارهای او لذت نبرد. پیام این آهنگ به صورت خلاصه شده این است: تا آخرین لحظه زندگی عشق بورزید…

در کنسرت سال 2006 آمریکا این اثر فوق العاده را اجرا کرد که به نظر من زیباترین اجرای این اثر است (حتی بهتر از اجرای آکروپلیس). ساموئل یروینیان در این کنسرت غوغا می‌کند. نوای فوق العاده ویولن او به همراه پیانوی جادویی یانی به درون مرکز احساسات انسان نفوذ می‌کند و ناگهان در سراسر وجود آدم پخش می‌شود. به همراه نسخه اصلی صوتی این آهنگ از آلبوم در زمان من، نسخه صوتی اجرای زنده آمریکا را برای شما عزیزان آماده کرده‌ام. همینطور می‌توانید دو اجرای تماشایی آمریکا و آکروپلیس یونان (با رهبری شهرداد روحانی عزیز) این اثر فوق العاده را در ادامه مشاهده کنید. شما کدام اجرا را بیشتر دوست داشتید؟

عنوان: Until the Last Moment
هنرمند
یانی
آلبوم: In My Time
ژانرنیو ایج
سال تولید: ۱۹۹۳
فرمت: MP3
کیفیت: ۳۲۰kbps
مدت زمان: 00:06:26

نسخه اصلی از آلبوم در زمان من

دانلود آهنگ با فرمت MP3

نسخه صوتی اجرای زنده در آمریکا

دانلود آهنگ با فرمت MP3

 

کانال تلگرام موزیک گیک

کلبه‌ای مشرف به اقیانوس بی‌کران موسیقی
آرامش شبانه

بیشتر بشنوید

3 پاسخ

  1. خیلی عالی هست.ادم فوق‌ العاده هنرمند و خلاقی هست.
    ممنون بابت این آهنگ.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *