Hope موسیقی شاهکار فیلم مردان ایکس: روزهای گذشته آینده ساخته جان آتمن

آهنگ Hope یا Xavier’s Theme اثری از جان آتمن

John Ottman – Hope (Xavier’s Theme) – 2014

Hope موسیقی شاهکار فیلم مردان ایکس: روزهای گذشته آینده ساخته جان آتمن

جان آتمن (John Ottman) (زاده 6 جولای 1964) آهنگ‌ساز موسیقی فیلم و تدوین‌گر آمریکایی است. در سال 1988 آتمن از مدرسه هنرهای سینمایی دانشگاه کالیفرنیای جنوبی فارغ التحصیل شد. او بیشتر به خاطر همکاری با برایان سینگر، کارگردان آمریکایی شناخته می‌شود. جان آتمن به عنوان آهنگ‌ساز و تدوین‌گر در فیلم‌های مظنونین همیشگی، بازگشت سوپرمن، شاگرد توانا، ایکس 2: مردان متحد، والکری، جک غول‌کش، مردان ایکس: روزهای گذشته آینده و مردان ایکس: آخرالزمان با این کارگردان همکاری کرده‌است. از دیگر فیلم‌های برجسته‌ای که او برای آن‌ها موسیقی ساخته است می‌توان به خانه مومی، چهار شگفت‌انگیز، چهار شگفت‌انگیز: قیام موج‌سوار نقره‌ای، تهاجم و پسر فضایی اشاره نمود.

به عنوان اولین اثر از جان آتمن در موزیک گیک به یکی از بهترین آثار او از موسیقی فیلم مردان ایکس: روزهای گذشته (X-Men: Days of Future Past) آینده گوش می‌کنیم که یک فیلم ابرقهرمانی محصول 2014 آمریکا به کارگردانی برایان سینگر است. قطعه‌ی Hope یا Xavier’s Theme از موسیقی این فیلم یکی از برترین آثاری است که تا به حال من در سری فیلم‌های مردان ایکس یا دیگر فیلم‌های مارول شنیده‌ام. این قطعه در یکی از زیباترین لحظات فیلم که مکالمه بین چارلز اگزاویه گذشته و چارلز اگزاویه آینده در زمان و پس از آن است به کار رفته‌ و برای لمس تاثیرگذاری فوق العاده این موسیقی، باید آن را درون فیلم بشنوید تا مشاهده کنید که چگونه ببیننده فیلم را تکان می‌دهد. این هنر سازننده موسیقی فیلم است تا اثر خود را مطابق همان حس و حال شخصیت فیلم بسازد و جان آتمن هنرمندانه از پسِ این کار برآمده‌ است. انسانی که راه خود را گم کرده‌است و حالا زمانی که همه به او احتیاج دارند، باید دوباره بپاخیزد. خیزش برای امید همان حسی است که در اوج زیبای این آهنگ به شنونده القا می‌‌شود.

موسیقی فیلم مردان ایکس: روزهای گذشته آینده

اگر به دنبال آهنگی شبیه به آهنگ Time اثر هانس زیمر از موسیقی فیلم تلقین هستید، این اثر را شما پیشنهاد می‌کنم. مطمئناً پس از شنیدن قطعه Hope متوجه شباهت و احساس مشابه بین این دو اثر می‌شوید. امیدوارم که از این اثر بسیار زیبا لذت ببرید.

عنوان: Hope / Xavier’s Theme
هنرمند
: جان آتمن
آلبوم: X-Men: Days of Future Past
ژانر: موسیقی فیلم
سال تولید
: 2014
فرمت: MP3
کیفیت: ۳۲۰kbps
مدت زمان: 00:04:48

دانلود آهنگ MP3

+13

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code