My Name Is Lincoln موسیقی حماسی بسیار زیبای فیلم جزیره (The Island)

قطعه My Name Is Lincoln اثری از استیو جابلونسکی

Steve Jablonsky – My Name Is Lincoln – 2005

My Name Is Lincoln موسیقی حماسی بسیار زیبای فیلم جزیره (The Island)

استیو جابلونسکی (Steve Jablonsky) (زاده 9 اکتبر 1970) آهنگ‌ساز آمریکایی موسیقی فیلم، تلویزیون و بازی‌های ویدئویی است که بیشتر به خاطر ساختن موسیقی سری فیلم‌های ترنسفورمرز (تبدیل‌شوندگان) شناخته می‌شود. او همکاری‌های متعددی با مایکل بی و پیتر برگ داشته‌است و همچنین با آهنگ‌ساز مشهور سینما، هانس زیمر همکاری کرده‌است.

جابلونسکی برای تحصیل به دانشگاه کالیفرنیا، برکلی رفت و آغاز به تحصیل در علوم رایانه کرد اما یک سال بعد رشته‌ی آهنگ‌سازی را انتخاب کرد. پس از فارغ‌التحصیلی، به عنوان کارآموز در کمپانی موسیقی ریموت کنترل پروداکشنزِ هانس زیمر مشغول شد. بعد از گذشت زمانی او با هری گرگسون-ویلیامز، یکی از همکاران هانس زیمر آشنا شد و به عنوان دستیار او مشغول به کار شد. در آینده او بیشتر با هانس زیمر کار کرده و آهنگ‌سازی برای عناوین چون «کدبانوهای وامانده» و سری فیلم‌های ترنسفورمرز آغاز کرد.

My Name Is Lincoln موسیقی حماسی بسیار زیبای فیلم جزیره (The Island)
استیو جابلونسکی

استیو جابلونسکی برای فیلم‌های چون کشتار با اره‌برقی در تگزاس، پسر بخار، جزیره، نبردناو، بازی اندر، دیپ‌واتر هورایزن، لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته، لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته: خارج از سایه‌ها و سری تبدیل‌شوندگان کار آهنگ‌سازی انجام داده‌است. ساخت موسیقی بازی‌های نظیر چرخ‌دنده‌های جنگ ۳ و سیمز ۳ نیز بر عهده این آهنگ‌ساز بوده‌است.

جزیره (The Island) یک فیلم علمی تخلیی تریلر محصول 2005 کشور آمریکا به کارگردانی مایکل بی است. یوان مک‌گرگور،اسکارلت جوهانسون، جایمن هانسو، شان بین، مایکل کلارک دانکن و استیو بوشمی از بازیگران این فیلم هستند. موسیقی فیلم اثری از استیو جابلونسکی است که در واقع اولین همکاری او با مایکل بی است. قطعه‌ی بسیار زیبای My Name Is Lincoln یا اسم من لینکن است یکی از زیباترین آثار موسیقی این فیلم و همینطور استیو جابلونسکی است. یک از آثار حماسی فوق العاده و مشهور موسیقی فیلم که از آن در تریلرها، نماهنگ‌ها و کلیپ‌ها بسیار زیاد استفاده می‌شود، لحظات حماسی و اوج شنیدنی این آهنگ حسی به مانند رسیدن به مقصد یا هدف بزرگی، رهایی و آزادی را به خوبی به شنونده منتقل می‌کند. فکر می‌کنم که موسیقی‌‌هایی که برای موضوع آزادی ساخته‌ می‌شود شبیه به هم هستند، اگر این آهنگ را بشنوید به احتمال زیاد به یاد آهنگ “Now We Are Free” از موسیقی فیلم گلادیاتور ساخته‌ی هانس زیمر بیافتید و به نظر می‌رسد که جابلونسکی به خوبی از آن الهام گرفته‌است، با وجود این، استیو جابلونسکی نشان داده‌است که کارش را در ساختن این گونه آثار به خوبی بلد است، چون کافیست قطعه حماسی و شاهکار مشهور فیلم ترنسفورمرز را بشنوید که به احتمال زیاد آهنگ بعدی این آهنگ‌ساز در موزیک گیک باشد. تا آن موقع از آهنگ My Name Is Lincoln از موسیقی فیلم جزیره لذت ببرید.

عنوان: My Name Is Lincoln
هنرمند: استیو جابلونسکی
آلبوم: The Island
ژانر: موسیقی فیلم
سال تولید: 2005
فرمت: MP3
کیفیت: ۳۲۰kbps
مدت زمان: 00:03:41

دانلود آهنگ با فرمت MP3

کانال تلگرام موزیک گیک

کلبه‌ای مشرف به اقیانوس بی‌کران موسیقی
آرامش شبانه

بیشتر بشنوید

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *