The Sicilian Clan موسیقی زیبای فیلم دسته سیسیلی‌ها ساخته انیو موریکونه

The Sicilian Clan موسیقی فیلم دسته سیسیلی‌ها از انیو موریکونه

Ennio Morricone – The Sicilian Clan – 1969

The Sicilian Clan موسیقی بسیار زیبای فیلم دسته سیسیلی‌ها ساخته انیو موریکونه

دسته سیسیلی‌ها (به انگلیسی: The Sicilian Clan) (به فرانسوی: Le Clan des Siciliens) فیلمی گنگستری محصول سال ۱۹۶۹ فرانسه به کارگردانی آنری ورنوی است. ژان گابن، لینو ونتورا و آلن دلون از بازیگران فیلم هستند. اثری درخشان با حضور سه اسطوره سینمای فرانسه که باید حتماً آن را تماشا کنید.

موسیقی فیلم دسته سیسیلی‌ها ساخته‌ی آهنگ‌ساز بزرگ سینما، انیو موریکونه است. موسیقی فیلم دسته سیسیلی‌ها چهار سال پس از “به خاطر چند دلار بیشتر”، سه سال بعد از “خوب، بد و زشت” دو جاودانه لئونه ساخته‌ شد اما گویا نوآوری‌ها و نبوغ موریکونه تازه شروع شده‌ بود و او هنوز چیزهای زیادی برای ارائه داشت، اثری بسیار درخشان که ردپای آن در آثار بعدی موریکونه هم دیده می‌شود، کاری بسیار قوی که شاید از خود فیلم هم فراتر رفته و بعد از گذشت حدود نیم قرن هنوز این موسیقی فوق العاده عنوان فیلم را در حافظه‌ها ماندگار کرده‌است. موسیقی تم زیبا و فراموش‌نشدنی The Sicilian Clan از برترین آثار انیو موریکونه و سینماست که از این فیلم در یادها مانده‌است. از آن دسته آثارهایی که به احتمال زیاد اگر برای اولین بار هم بشنوید می‌توانید متوجه بشوید که کار موریکونه است، تاریک، غمگین، تلخ و شیرین و شاهکار. میراثی با ارزش و بدون‌ زمان از موریکونه بزرگ که یادآور سینمای طلایی فرانسه خواهد بود.

The Sicilian Clan موسیقی زیبای فیلم دسته سیسیلی‌ها ساخته انیو موریکونه
سه اسطوره سینمای فرانسه، موسیقی هم که از انیو موریکونه، دیگر جای چیزی خالی نیست!

در ادامه‌ی مرور بهترین‌های موریکونه در این نوشته به موسیقی فیلم دسته سیسیلی‌ها پرداختیم، آهنگ قبلی از انیو موریکونه در سایت موزیک گیک، شاهکار Gabriel’s Oboe از موسیقی متن فیلم The Mission بود که پیشنهاد می‌کنم آن را حتماً بشنوید.

عنوان: The Sicilian Clan
هنرمند
: انیو موریکونه
آلبوم: Le Clan des Siciliens
ژانر: موسیقی فیلم
سال تولید
: 1969
فرمت: MP3
کیفیت: ۳۲۰kbps
مدت زمان: 00:03:59

دانلود آهنگ با فرمت MP3

بیشتر بشنوید