بهترین‌های آلن سیلوستری | ۴۰ اثر برتر آهنگ‌ساز انتقام‌جویان و بازگشت به آینده

پلی‌لیست اختصاصی بهترین‌های آلن سیلوستری

۴۰ اثر برتر آهنگ‌ساز مجموعه فیلم‌های انتقام‌جویان و بازگشت به آینده در مجموعۀ بهترین‌های آلن سیلوستری

The Best of Alan Silvestri by musicgeek.ir

دانلود تکی و یکجا به همراه پخش آنلاین در سایت موزیک گیک – کیفیت 320kbps

بهترین‌های آلن سیلوستری | ۴۰ اثر برتر آهنگ‌ساز انتقام‌جویان و بازگشت به آینده

آلن آنتونی سیلوستری (زادۀ ۱۶مارس۱۹۵۰) آهنگ‌ساز فیلم و سریال و رهبر ارکستر اهل ایالات متحدۀ آمریکا است. موسیقی مجموعۀ فیلم‌های بازگشت به آینده، فارست گامپ، قطار سریع‌السیر قطبی و چندین فیلم از دنیای سینمایی مارول شامل مجموعه فیلم‌های انتقام‌جویان (به جز انتقام‌جویان: عصر اولتران) از برجسته‌ترین آثار این آهنگ‌ساز است. او دو بار نامزد دریافت جایزۀ اسکار، گلدن گلوب شده و دو جایزۀ گرمی، سه جایزۀ ساترن و دو جایزۀ امیِ ساعات پربیننده را در کارنامه دارد.

پدربزرگ و مادربزرگ سیلوستری در سال ۱۹۰۹ از شهر کاستلآلفرو ایتالیا مهاجرت کردند و در شهر تینک در ایالت نیوجرسی آمریکا ساکن شدند. او در شهر تینک بزرگ شد و در سال ۱۹۶۸ از دبیرستان این شهر فارغ‌التخصیل شد. سیلوستری برای مدت کوتاهی در سال ۱۹۶۶ در یک گروه موسیقی در شهر تینک به نام The Herd به عنوان درامر عضو بود. او به مدت دو سال نیز به کالج موسیقی برکلی رفت.

آلن سیلوستری حرفۀ موسیقی فیلم را در سال ۱۹۷۲ در سن ۲۱سالگی برای فیلم کم‌هزینۀ شش سگ گانگستر آغاز کرد. از سال ۱۹۷۷ تا ۱۹۸۳ آهنگ‌ساز اصلی سریال CHiPs بود و موسیقیِ ۹۵ قسمت از ۱۳۹ قسمت این مجموعه را ساخت. در جریان ساخت موسیقی فیلم عشق‌بازی با سنگ (محصول ۱۹۸۴) با کارگردان این فیلم رابرت زمیکس آشنا شد. از آن زمان تا‌به‌حال سیلوستری ساخت موسیقیِ همۀ فیلم‌های رابرت زمیکس که شامل آثار مطرحی چون سه‌گانۀ بازگشت به آینده (۱۹۸۵-۱۹۹۰)، فارست گامپ (۱۹۹۴)، دورافتاده (۲۰۰۰)، قطار سریع‌السیر قطبی (۲۰۰۴)، بئوولف (۲۰۰۷) و سرود کریسمس (۲۰۰۹) می‌شود را عهده‌دار بوده‌است.

آلن سیوستری بر روی فرش قرمز یک رویداد
آلن سیلوستری مهارت زیادی در ساختن موسیقی‌های حماسی و مارش‌گونه دارد. این ویژگی او را به انتخابی فوق‌العاده برای ساختن موسیقی فیلم‌های دنیای سینمایی بدل کرد. موسیقی تم انتقام‌جویان از ساخته‌های بسیار محبوب و برجستۀ این آهنگ‌ساز است.

در سال ۱۹۸۹ او موسیقی فیلم ورطه به کاگردانی جیمز کامرون را ساخت. از سال ۲۰۰۱ او به صورت مداوم با کارگردان استیون سامرز همکاری داشته و موسیقی فیلم‌های بازگشت مومیایی (۲۰۰۱)، ون هلسینگ (۲۰۰۴) و جی.آی. جو: ظهور کبرا (۲۰۰۹) از این کارگردان را ساخته‌است. سیلوستری موسیقی چهار فیلم از دنیای سینمایی مارول شامل کاپیتان آمریکا: نخستین انتقام‌جو (۲۰۱۱)، انتقام‌جویان (۲۰۱۲)، انتقام‌جویان: جنگ ابدیت (۲۰۱۸) و انتقام‌جویان: پایان بازی (۲۰۱۹) را ساخته‌است. تم‌ها و موتیف‌های سیلوستری برای این فیلم‌ها توسط آهنگ‌سازان دیگر در چندین فیلم دیگر دنیای سینمایی مارول مورداستفاده و بازتولید قرار گرفته‌است.

او همچنین برای چند سریال تلویزیونی از جمله T. J. Hooker (یک قسمت)، Starsky & Hutch (سه قسمت) و Tales from the Crypt (هفت قسمت) موسیقی ساخته‌است. او همچنین آهنگ‌سازی مستند علمی سریالی کیهان: ادیسه‌ای فضازمانی را بر عهده داشته‌است.

آلن سیلوستری دو بار نامزد دریافت جایزۀ اسکار شده که یکی از آن‌ها برای موسیقی متن فیلم فارست گامپ و دیگری برای ترانۀ فیلم قطار سریع‌السیر قطبی به نام Believe بوده‌است. برای همین دو اثر سیلوستری دو نامزدی جوایز گلدن گلوب را نیز کسب کرده‌است. در سال ۱۹۹۵ او دکترای افتخاری کالج موسیقی برکلی را دریافت کرد. او نُه بار نامزد دریافت جایزه موسیقی گرمی شده‌ که دو مرتبه موفق به کسب این جایزه شده که یکی برای ترانۀ اصلی فیلم قطار سریع‌السیر قطبی و دیگری برای موسیقی تیتراژ پایانی فیلم دورافتاده بوده‌است. سیلوستری همچنین برای موسیقی متن فیلم‌های غارتگر، بازگشت به آینده ۳ و ون هلسینگ موفق به کسب به جایزۀ ساترن شده‌است. او برای موسیقی تم سریال کیهان: ادیسه‌ای فضازمانی و موسیقی یک قسمت از این سریال دو جایزه امی را برنده شده‌است.

سیلوستری و همسرش ساندرا صاحب یک تاکستان در کارمل والی ویلج در کالیفرنیا هستند. حاصل زندگی مشترک آن‌ها سه فرزند، یک دختر و دو پسر است. او همچنین گواهینامۀ خلبانی جت شخصی خودش را دارد.

عنوان : مجموعه بهترین‌های آلن سیلوستری
هنرمند: آلن سیلوستری (Alan Silvestri)
ژانر: موسیقی فیلم
فرمت: MP3
کیفیت: 320kbps

The Best of Alan Silvestri | 02:04:58 | musicgeek.ir
– A Christmas Carol Main Title (04:21)
– A Promise (03:34)
– Annie’s Theme (00:48)
– Arrival (01:49)
– Awful Waste of Space (01:42)
– Back to the Future: Back to the Future (03:31)
– Captain America (01:06)
– Captain America March (02:36)
– Cast Away (End Credits) (07:30)
– Contact – End Credits (07:58)
– End Credit (03:28)
– Even for You (02:16)
– Forge (04:21)
– Help Arrives (Extended) (05:39)
– I’m Forrest… Forrest Gump (02:39)
– Infinity War (02:36)
– Maid in Manhattan (02:15)
– Main Title (From “Father of the Bride”) (02:29)
– Main Title (02:39)
– Main Title (01:31)
– Main on End (03:11)
– One Shot (02:04)
– Porch (00:59)
– Portals (03:17)
– Predator – Main Title from the Motion Picture (Alan Silvestri) (03:45)
– Robot Romp (02:29)
– Run Forrest Run (Album Version) (02:12)
– Sing Sing Sing (04:10)
– Snow Scene (01:32)
– Something Not Horrible (01:48)
Suite from Forrest Gump (06:34)
The Avengers (02:03)
The Avengers (From “The Avengers”) (02:11)
– The Delta Force Theme (04:25)
– The Jig’s Up (03:22)
– The Real Hero (05:54)
– Theme from the Bodyguard (02:43)
– “All That Is or Ever Was or Ever Will Be” (01:35)
– “It’s a Girl” (02:16)
– “This Is My Choice” (03:24)

دانلود مجموعه (یکجا) با فرمت MP3

بیشتر بشنوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code