The Winds of Winter موسیقی حماسی فوق العاده سریال بازی تاج و تخت

آهنگ The Winds of Winter از رامین جوادی

Ramin Djawadi – The Winds of Winter – 2016

The Winds of Winter موسیقی حماسی فوق العاده سریال بازی تاج و تخت

بادهای زمستان (The Winds of Winter) نام قسمت دهم و نهایی فصل ششم سریال بازی تاج و تخت است که در تاریخ ۲۶ ژوئن سال ۲۰۱۶ از شبکه اچ‌بی‌او به نمایش درآمد. البته عنوان بادهای زمستان نام ششمین کتاب از مجموعه کتاب‌های ترانه یخ و آتش نوشته‌ی جرج آر. آر. مارتین است که سریال از آن اقتباش شده‌است. این قسمت توسط دیوید بنیاف و دی. بی. وایس نوشته‌شده و کارگردانی آن برعهده‌ی میگل سپاچنیک بوده که کارگردان اپیزود نبرد حرامزاده‌ها هم بوده‌است.

The Winds of Winter موسیقی حماسی فوق العاده سریال بازی تاج و تخت
یکی از حماسی‌ترین و بدون شک بهترین قسمت‌های سریال بازی تاج و تخت

بادهای زمستان یک اپیزود پرحادثه و تعیین‌کننده است که بدون شک جز بهترین‌ قسمت‌های سریال بازی تاج و تخت می‌باشد. برای این قسمت رامین جوادی شاهکار کرده و بادهای زمستان بدون شک بهترین اپیزود کل سریال از نظر موسیقی است. چند قطعه از بهترین‌های رامین جوادی در این اپیزود به کار رفت که یکی از آن‌ها آهنگ بسیار محبوب Light of the Seven یا نور هفت اقلیم بود که چندی پیش آن را معرفی نمودیم اما در این نوشته به یکی دیگر از برترین آثار جوادی و موسیقی سریال Game of Thrones با عنوان The Winds of Winter یا بادهای زمستان گوش می‌کنیم.

The Winds of Winter موسیقی حماسی فوق العاده سریال بازی تاج و تخت
یک موسیقی حماسی نفس‌گیر که همراه با کارگردانی فوق العاده پایان فصل ششم مو به تن بیننده سیخ می‌کند.

در پایان اپیزود می‌بینیم که نهایتاً دنریس تارگرین به همراه اژدهایانش، همه‌ی ارتشش (آنسالیدها و دوتراکی‌ها) ، مشاور جدیدش تیریون لنیستر، راویس، متحدان جدیدش تئون و یارا گریجوی و ناوگان آهن‌زاده‌ها برای فتح وستروس دریا را می‌نوردد. این سکانس به حماسی‌ترین شکل ممکن ساخته ‌شد و همه‌ی بینندگان را برای فصل بعد هیجان‌زده و مشتاق کرد. در این بخش یکی از یکی از بهترین آثار جوادی با نام The Winds of Winter را می‌شنویم که نقش اصلی این پایان قوق العاده فصل ششم است. یک موسیقی ارکسترال از سازهای کوبه‌ای و زهی و شعری حماسی که به زبان والریانی توسط کُر خوانده می‌شود، شکوه و عظمت این سکانس را یه بالاترین حد می‌رساند. شنیدن این اثر حماسی فوق العاده را به شما پیشنهاد می‌کنم.

با شروع پخش فصل نهایی این سریال اولین تک‌آهنگ از موسیقی آن منتشر شد که قطعه‌ای بسیار زیبایی با عنوان The Night King یا شاه شب بود که در پایان قسمت سوم فصل هشتم به کار رفت و پیشنهاد می‌کنم به هیچ وجه آن را از دست ندهید.

عنوان: The Winds of Winter
هنرمند
: رامین جوادی
آلبوم: Game of Thrones – Season 6
ژانرموسیقی سریال
سال تولید: ۲۰۱۶
فرمت: MP3 | FLAC
کیفیت: ۳۲۰kbps | Lossless
مدت زمان
: ۰۰:۰۳:۲۹

دانلود آهنگ با فرمت MP3

دانلود آهنگ با فرمت FLAC

بیشتر بشنوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code