Waltz In 7/8 اثر بسیار زیبا و دل‌‎انگیز یانی از آلبوم Tribute

آهنگ Waltz In 7/8 اثری از یانی

Yanni – Waltz In 7/8 – 1997

Waltz In 7/8 اثر بسیار زیبا و دل‌‎انگیز یانی از آلبوم Tribute

احترام (Tribute) سومین آلبوم زنده یانی است که در تاج محل هند و شهر ممنوعه پکن، چین از مارچ تا مه سال ۱۹۹۷ ضبط شد. این آلبوم به رتبه‌ی ۱ چارت نیو ایج بیلبورد و رتبه‌ی ۲۱ چارت بیلبورد ۲۰۰ در همان سال رسید. یانی آلبوم احترام را یک قدردانی و بزرگداشت برای کسانی که تاج محل و شهر ممنوعه را ساخته‌اند و همینطور مردم هند و چین دانسته‌است. او این آلبوم را در کنسرت به همراه یک ارکستر، خوانندگان، یک گروه کر و چندین ساز نواحی مختلف دنیا نظیر دیجریدو، دودک، چارانگو و ساکسوفون بامبو ضبط کرد. تمام قطعات این آلبوم را خود یانی نوشته و آهنگسازی کرده‌است.

به یکی از زیباترین آثار یانی از آلبوم Tribute به نام Waltz In 7/8 گوش‌ می‌کنیم. اگر با یانی و سبک موسیقی او آشنا باشید، می‌دانید که آثار او همیشه دل‌انگیز، لطیف و بهتر بگویم امیدبخش و آرامش‌بخش است. این قطعه هم همین‌گونه است، یک اثر شاد و سرزنده که از شنیدن آن حس بسیار مثبتی به شنونده منتقل می‌شود و آرامش‌بخش است. شاید اگر شما در اینترنت به دنبال آثار آرامش‌بخش و استرس‌زدا بگردید اغلب به آثاری ملایم و آرام بر بخورید که اکثراً هم در دادن آرامش به شما موفق نیستند، یک اثر آرامش‌بخش لزوماً خیلی ملایم و آرام نیست، این حال و هوای خوب یک موسیقی به مانند همین آهنگ است که می‌تواند حال و هوای شما را عوض کند.

Waltz In 7/8 اثر بسیار زیبا و دل‌‎انگیز یانی از آلبوم Tribute
نوای چارانگو و تک‌نوازی گیتار فوق العاده رامون استاگنارو یکی از بهترین قسمت‌های این آهنگ است.

در کنسرت Tribute رامون استاگنارو یا استاگنیارو گیتاریست شناخته‌شده اهل پرو نوازنده‌ی گیتار بوده، او به عنوان نوازنده تور یا ضبط با هنرمندان مشهوری نظیر سلن دیون، دیانا راس، انریکه ایگلسیاس، نلی فورتادو، آندریا بوچلی و چند هنرمند ایرانی از جمله شهریار قنبری، داریوش اقبالی و همایون شجریان همکاری داشته‌است. در آهنگ Waltz In 7/8 او ساز چارانگو و گیتار را می‌نوازد و یکی از زیباترین قسمت‌هاس این آهنگ تک‌نوازی گوش‌نواز و فوق العاده اوست.

امیدوارم از این آهنگ زیبا لذت ببرید و حتماً اجرای زنده این اثر را در کنسرت Tribute در ادامه تماشا کنید، همچنین دیگر آثار برتر یانی که در موزیک گیک معرفی کردیم به همراه اثر قبلی یانی در موزیک گیک که آهنگ Felitsa یکی از زیباترین و احساسی‌ترین آثار یانی برای مادرش بود را از دست ‌ندهید.

عنوان: Waltz In 7/8
هنرمند
: یانی
آلبوم: Tribute
ژانرنیو ایج
سال تولید: ۱۹۹۷
فرمت: MP3
کیفیت: ۳۲۰kbps
مدت زمان: ۰۰:۰۵:۵۳

دانلود آهنگ با فرمت MP3

کانال تلگرام موزیک گیک

کلبه‌ای مشرف به اقیانوس بی‌کران موسیقی
آرامش شبانه

بیشتر بشنوید

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *