The Tale of Viktor Navorski موسیقی تم زیبای فیلم ترمینال از جان ویلیامز

آهنگ The Tale of Viktor Navorski اثری از جان ویلیامز

John Williams – The Tale of Viktor Navorski – 2004

The Tale of Viktor Navorski موسیقی تم زیبای فیلم ترمینال از جان ویلیامز

ترمینال (The Terminal) فیلمی کمدی-درام محصول ۲۰۰۴ آمریکا به کارگردانی استیون اسپیلبرگ و با بازی تام هنکس، کاترین زتا-جونز و استنلی توچی است. ترمینال داستان مردی از اروپای شرقی است که در فرودگاه جان اف کندی آمریکا گیر کرده است و نمی‌تواند وارد ایالات متحده بشود و از طرفی دیگری به دلیل کودتای نظامی امکان بازگشت به کشورش کارکوژیا را ندارد.

موسیقی این فیلم اثری از جان ویلیامز آهنگساز بزرگ و برجسته‌ی هالیوود است که آهنگسازی بیشتر فیلم‌های استیون اسپیلبرگ را برعهده‌ داشت است. همکاری بین دو را می‌توان یکی از درخشان‌ترین همکاری‌های تاریخ هالیود دانست. ویلیامز وظیفه‌ی آهنگسازی برخی از مشهورترین عناوین اسپیلبرگ از جمله آواره‌ها، برخورد نزدیک از نوع سوم، ایندیانا جونز مهاجمان صندوق گمشده، ئی. تی. موجود فرازمینی، ایندیا جونز و معبد مرگ، ایندیانا جونز و آخرین جنگ‌های صلیبی، پارک ژوراسیک، نجات سرباز رایان، فهرست شیندلر و مونیخ را عهده‌دار بوده‌است.

The Tale of Viktor Navorski موسیقی تم زیبای فیلم ترمینال از جان ویلیامز

به یکی از زیباترین آثار جان ویلیامز از فیلم ترمینال با نام The Tale of Victor Navorski یا Victor’s Tale گوش می‌کنیم. این قطعه به عنوان تم اصلی فیلم و شخصیت اول آن ویکتور ناوورسکی است که با توجه به داستان فیلم، تطابق فوق العاده‌ای بین این تم و شخصیت ناوورسکی پیدا می‌کنید. برخلاف بسیاری از تم‌های جان ویلیامز که اغلب ارکسترال هستند، این تم با محوریت ساز کلارینت است، یک اثر زیبا و متفاوت که امیدوارم از آن لذت ببرید.

عنوان: The Tale of Viktor Navorski
هنرمند
: جان ویلیامز
آلبوم: The Terminal
ژانرموسیقی فیلم
سال تولید: ۲۰۰۴
فرمت: MP3
کیفیت: ۳۲۰kbps
مدت زمان: ۰۰:۰۴:۱۲

دانلود آهنگ با فرمت MP3

کانال تلگرام موزیک گیک

کلبه‌ای مشرف به اقیانوس بی‌کران موسیقی
آرامش شبانه

بیشتر بشنوید

7 پاسخ

  1. سینمای اسپیلبرگ از وقتی سینما شد که جان ویلیامز رو پیدا کرد! ای تی، آرواره ها، فهرست شیندلر، ترمینال، نجات سرباز رایان، چی بگم از مونیخ؟؟ مونیخ عالیه واقعا…
    ترمینال فقط اونجاش که به دختره گفت من تاخیر دارم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *