The John Dunbar Theme موسیقی شاهکار فیلم رقصنده با گرگ‌ها (جان بری)

آهنگ The John Dunbar Theme اثری ماندگار از جان بری

John Barry – The John Dunbar Theme – 1990

The John Dunbar Theme موسیقی ماندگار فیلم رقصنده با گرگ‌ها از جان بری

رقصنده با گرگ‌ها یا با گرگ‌ها می‌رقصد (Dances with Wolves) فیلمی حماسی وسترن به نویسندگی و کارگردانی کوین کاستنر محصول سال ۱۹۹۰ آمریکا است. این فیلم بر اساس رمانی با همین نام نوشته‌ی مایکل بلیک است که داستان سربازی در ارتش اتحادیه آمریکا در دهه ۱۸۶۰ میلادی را بیان می‌کند.

موسیقی متن بسیار زیبا و ماندگار فیلم Dances with Wolves اثری از جان بری آهنگ‌ساز برجسته‌ی سینما است. جان بری برای موسیقی فیلم موفق به کسب جایزهٔ اسکار بهترین موسیقی فیلم سال و جایزهٔ گرمی برای بهترین موسیقی متن فیلم برای رسانه‌های تصویری شد. موسیقی فیلم رقصنده با گرگ‌ها همچنین نامزد دریافت بهترین موسیقی فیلم سال در جشنواره‌های گلدن گلوب و بفتا بوده‌است. موسیقی این فیلم یکی از بهترین کارهای جان بری است و قطعه‌ی The John Dunbar Theme از موسیقی فیلم رقصنده با گرگ‌هابدون شک یکی از زیباترین تم‌های تاریخ سینماست. یک شاهکار خالص، شگفت‌انگیز و پر از احساس که معنای واقعی موسیقی است، اثری که با همه‌ی عواطف، احساسات و عشقی که با خود به همراه دارد، به مخاطب اجازه‌ی فکر کردن را نمی‌دهد و خیلی سریع ذهن و روان آدمی را فتح می‌کند. این اثر جان بری تکرار نشدنی است و یکی از زیباترین آهنگ‌هایی است که می‌توانید در تمام عمرتان بشنوید.

جان بری
به خاطر این همه شاهکار ممنونیم آقای جان بری!

در آلبوم این فیلم دو نسخه از موسیقی وجود داشت که یکی نسخه‌ی آلبوم و دیگری نسخه‌ی درون فیلم بود، برای این که چیزی از این قطعه را از دست ندهیم هر دو نسخه آن برای دانلود قرار گرفته‌است. حتماً باید یک به یک همه‌ی شاهکارهای جان بری را به دقت گو‌ش کنیم و  هیج کدام را از دست ندهیم. از موسیقی فوق العاده جیمز باند تا رقصنده با گرگ‌ها. اثری قبلی که از این آهنگ‌ساز بزرگ معرفی کردیم موسیقی تم فیلم خارج از آفریقا بود. در ادامه بیشتر به جان بری و آثار فوق العاده‌اش می‌پردازیم. بهترین اثر جان بری از نظر شما چیست؟ آن‌ را به ما در دیدگاه‌ها معرفی کنید.

عنوان: The John Dunbar Theme
هنرمند
: جان بری
آلبوم: Dances with Wolves
ژانر: موسیقی فیلم
سال تولید: 1990
فرمت: MP3
کیفیت: 320kbps
مدت زمان: 00:03:15

نسخه آلبوم

دانلود آهنگ با فرمت MP3

نسخه فیلم

دانلود آهنگ با فرمت MP3

بیشتر بشنوید

2 پاسخ

  1. سایتت بی نظیره کیف میکنم ازین همه تخصص و حرفه ای بودن و لذت میبرم هرشب با اهنگها
    موفق باشی رفیق

    1. ممنون رامین عزیزف حتماً اپ ما رو نصب کنید، همه آهنگ‌های سایت در اونجا هم قرار می‌گیره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code