Thinking of You عاشقانه‌ای فوق العاده و متفاوت از کیتارو

آهنگ Thinking of You اثری از کیتارو

Kitaro – Thinking of You – 2014 (1999)

Thinking of You عاشقانه‌ای متفاوت از کیتارو (آلبوم Dream)

فکر کردن به تو یا Thinking of You آلبومی در ژانر نیو ایج از کیتارو آهنگ‌ساز مشهور ژاپنی است که در سال 1999 منتشر شد. این آلبوم موفق به کسب جایزهٔ گرمی برای بهترین آلبوم نیو ایج شده است. قطعه‌ای که از این آلبوم برای شما انتخاب کرده‌ام را شاید کمتر شنیده باشید و آن قطعه‌ی Thinking of You است. با شنیدن این اثر تشخیص این که این آهنگ از کارهای کیتارو است اصلاٌ کار دشواری نیست ولی چیزی متفاوت در این آهنگ نهفته است، نام این آهنگ که آلبوم هم به نام آن است مانند اغلب آلبوم‌های کیتارو از طبیعت یا فرهنگ ژاپنی الهام گرفته نشده است، فکر کردن به تو خیلی روراست‌‌تر و صریح‌‌تر از آثار دیگر کیتاروست و یک موسیقی کاملاً رمانتیک به شمار می‌رود. درست است که این اثر عاشقانه است ولی مانند بسیاری از موسیقی‌های رمانتیک که فقط به سراغ احساسات انسان می‌روند، “فکر کردن به تو ” همان جنس روح‌نواز و عرفانی موسیقی کیتارو را در خود دارد.

موسیقی به مانند یک دنیای دیگر است، یک زندگی بی‌انتها که سن و زمان نمی‌شناسد، چیزی که در جایی دیگر به ما وعده داده شده! هنگامی که غرق در موسیقی می‌شوید چیزهای کم اهمیتی که درگیرش هستید محو می‌شوند و کنار می‌روند تا چیزهای مهم‌تری که در زندگانی خود فراموش کرده‌ایم را به یاد بیاوریم.

آهنگی که می‌شنوید از نسخه‌ی ریمستر این آلبوم است که در سال 2014 منتشر شده است. همچنین دیگر اثر کیتارو در موزیک گیک با نام As The Wind Blows که در واقع یک سفر معنویست را از دست ندهید و البته به ما در انتخاب آهنگ‌های دیگر از کیتارو کمک کنید.

Thinking of You عاشقانه‌ای متفاوت از کیتارو (آلبوم Dream)

عنوان: Thinking of You
هنرمند
کیتارو
آلبوم: Thinking of You Remastered
ژانرنیو ایج
سال تولید: 2014
فرمت: MP3
کیفیت: ۳۲۰kbps
مدت زمان: 00:06:52

دانلود آهنگ با فرمت MP3

بیشتر بشنوید

5 پاسخ

 1. سلام ،
  این سایت عالیه و موزیکهای آرشیو بسیار روان و خوب طبقه بندی شده . فقط جای بعضی آهنگهای ماندگار مثل Nadia theme اثر زیبای Vladimir Cosmaخالیه واقعا .

  1. سلام داریوش عزیز
   سپاس از شما
   لطف دارید
   بله جای بسیاری از آهنگ‌ها خالی است، ممنونم از پیشنهاد خوب شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code