Nascence موسیقی فوق العاده بازی Journey ساخته آستین وینتوری

آهنگ Nascence اثری از آستین وینتوری

Austin Wintory – Nascence – 2012

Nascence موسیقی فوق العاده بازی Journey ساخته آستین وینتوری

آستین وینتوری (Austin Wintory) آهنگساز آمریکایی موسیقی بازی‌های ویدئویی و فیلم است. او اغلب به خاطر ساخت موسیقی بازی Journey شناخته می‌شود که با آن برای اولین بار برای موسیقی یک بازی ویدئویی نامزد دریافت جایزه گرمی بهترین موسیقی متن برای رسانه‌های تصویری شد. در بخش موسیقی فیلم او موسیقی فیلم Grace که در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۰۹ مورد توجه مورد بود و همچنین موسیقی فیلم Captain Abu Raed که در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۰۸ موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد را ساخته‌است. از دیگر آثار آستین وینتوری می‌توان به موسیقی سری بازی‌های The Banner Saga، موسیقی بازی Assassin’s Creed Syndicate و موسیقی بازی ABZÛ اشاره کرد.

Nascence موسیقی فوق العاده بازی Journey ساخته آستین وینتوری
آستین وینتوری، سازننده موسیقی فوق العاده و تحسین شده‌ی بازی Joueney.

موسیقی بازی فوق‌العاده Journey یا سفر را می‌توان بهترین اثر آستین وینتوری دانست. برای موسیقی تحسین‌شده‌ی بازی Journey وینتوری دو جایزه‌ی دستاورد صوتی و بهترین موسیقی را در جشنواره بازی بفتا، جایزه بهترین موسیقی جوایز آکادمی هنر و علوم تعاملی و جایزه بهترین موسیقی متن را در جوایز بازی‌های ویدئویی (گیم آواردز) را از آن خود کرد. Journey هیچ دیالوگی ندارد و طبیعتاً این موسیقی است که باید جای خالی این مورد را پر کند. موسیقی در این عنوان هنری بسیار زیباست و از عناصر اصلی این بازی است و‌ به جرأت می‌توان گفت ساندترک این بازی جز بهترین‌های تاریخ بازی‌های ویدئویی است. به یکی از بهترین ساخته‌های آستین وینتوری از موسیقی بازی Journey با نام Nascene گوش می‌کنیم.

Nascence موسیقی فوق العاده بازی Journey ساخته آستین وینتوری
Nascence به معنای تولد، تازه متولد شده و نوظهور است. سفری را آغاز می‌کنیم که هدف نهایی آن پیداست اما آیا فرصت می‌کنیم به مقصد برسیم؟

یکی از تاثیرگذارترین قطعات موسیقی این بازی که همواره به یاد کسانی که آن را تجربه می‌کنند خواهد ماند. نوای فوق‌ العاده ویولنسل در شروع آهنگ و در ادامه‌ی آن نوای چنگ، فلوت آلتو و سازهای زهی به طور شگفت‌انگیزی زیبا و دلرباست. تم شرقی که در این قطعه وجود دارد حالت معنوی خاصی به آن می‌بخشد تا در مجموع یک موسیقی بسیار اثرگذار، عمیق، آرامش‌بخش و دلپذیر را بشنویم. Nascene قطعه‌ی بی‌کلام کوتاهیست که می‌توانید برای همیشه به آن گوش کنید و لذت ببرید.

Nascence موسیقی فوق العاده بازی Journey ساخته آستین وینتوری
زندگی یک سفر است و به قول سهراب: زندگی رفتن و راهی شدن است

عنوان: Journey
هنرمند
: آستین وینتوری
آلبوم: Journey
ژانر: موسیقی بازی
سال تولید
: ۲۰۱۲
فرمت: MP3
کیفیت: ۳۲۰kbps
مدت زمان: ۰۰:۰۱:۴۶

دانلود آهنگ با فرمت MP3

کانال تلگرام موزیک گیک

کلبه‌ای مشرف به اقیانوس بی‌کران موسیقی
آرامش شبانه

بیشتر بشنوید

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *