درباره ما، درباره موزیک گیک

وبگاه موزیک گیک (musicgeek.ir) در پاییز سال 1397 و پس از تجربه موفق مجموعه موسیقی برتر آغاز به کار کرد. در موزیک گیک تلاش ما بر این است تا بهترین‌های موسیقی در سبک‌های مختلف را با شما به اشتراک بگذاریم. تمرکز این وبگاه بر روی آثار برتر و فاخر موسیقی بی‌کلام، موسیقی فیلم، سریال، بازی، موسیقی کلاسیک، ترانه‌های مشهور و محبوب و… خواهد بود، سعی می‌کنیم تا با هم بهترین آثار هنرمندان و سبک‌های مختلف موسیقی را بشنویم و به کمک شما آثار خاص و زیبایی که در دنیای بی‌پایانِ موسیقی وجود دارد را کشف کنیم.

معرفی موزیک گیک

گیک، فردی که خودش را غرق در یک مسئله یا موضوع خاصی می‌کند طوری‌که ممکن است از جریان زندگی عادی، خارج شود. این امر بر حسب اشتیاق بالای یک گیک به زمینه فعالیتش است. گیک‌ها کارها را انجام می‌دهند چون از آن‌ها لذت می‌برند؛ گیک‌ها ممکن است خوره ریاضی، مهندسی، رایانه ، بازی، کتاب، داستان مصور و … باشند. ما هم گیک موسیقی هستیم، به همین سادگی!

موزیک گیک چطور کار می‌کند؟

خیلی ساده! در هر مطلب یا پست یک اثر برتر از یک هنرمند و یک اثر فاخر در یک سبک موسیقی منتشر می‌شود. در کنار مشخصات و توضیحات لازم برای قطعه، شما می‌توانید به صورت آنلاین آن قطعه را گوش کنید و همچنین با کیفیت مناسب و تگ‌های مشخصات کاملاً درست آهنگ‌ها را دانلود کنید. هنر موسیقی دنیای بزرگی است، بی‌صبرانه منتظر معرفی آثار برتر و محبوب از طرف شما به موزیک گیک هستیم!

هدف موزیک گیک چیست؟

آشنایی با آثار فاخر و برجسته که نمی‌شناسیم، آثار زیبا و نوستالژی که شنیدیم و نام آن‌ها را نمی‌دانیم! آشنایی با هنرمندان برجسته و بهترین‌هایشان، سفری به دنیای موسیقی ملل مختلف و جمع آوری‌بهترین‌ها!

تلاش ما بر این است که مجموعه‌ی موزیک گیک، همراهی همیشگی و در دسترس برای شما دوست‌داران موسیقی و گیک‌های موسیقی باشد. امیدوارم که با همراهی شما عزیزان محیطی ساده، سالم و پویا برای شنیدن موسیقی‌های برتر داشته باشیم.

با ما همراه باشید